VIDEO Ronaldo dal o sebe vedieť aj bez gólu: Súperov brankár s otrasom mozgu a zlomeným nosom

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

VERONA - Cristiano Ronaldo sa síce pri súťažnom debute za Juventus Turín gólovo nepresadil, napriek tomu o sebe portugalská hviezda v stretnutí s Chievom Verona dala vedieť. Po súboji s Ronaldom sa totiž zranil brankár Stefano Sorrentino a musel striedať. Jeho náhradník Andrea Seculin v nastavení inkasoval, čo Juventusu vynieslo výhru 3:2.

Ronaldo v zápase zvádzal so Sorrentinom súboje, ktoré vyhrával tridsaťdeväťročný gólman. V závere zápasu si Ronaldo nabiehal na prednú tyč na prihrávku, pod nohy mu skočil Sorrentino a dostal od hviezdneho útočníka ranu kolenom do hlavy. Juventus síce z akcie dal gól, ktorý ale rozhodca po konzultácii s videom neuznal.

 

Medzitým ale museli spoluhráči prebúdzať bezvládne ležiaceho Sorrentina z bezvedomia. Brankár musel opustiť ihrisko a odísť do nemocnice na vyšetrenie. To ukázalo zlomeninu nosa, poranenie ramená a ľahký otras mozgu. "Po nevyhnutnom pozorovaní bol prepustený z nemocnice," uviedol klub vo vyhlásení.

"Sme fantastická partia a boli sme blízko k úspechu, zatiaľ čo CR7 (Ronaldo) bol tiež blízko, ale dostal ma naplno. Vďaka všetkým za podporu," napísal Sorrentino na sociálnej sieti.

 

 


Tagy: Cristiano Ronaldo Juventus Turín Chievo Verona Stefano Sorrentino

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
SITA/AP/Filippo Venezia; Video: YouTube/Serie A; Instagram/Stefano Sorrentino

DISKUSIA