Wilder nemieni boxovať s Joshuom: Kým nedostaneme skutočnú ponuku, nemám záujem

Deontay Wilder knokautoval Stivernea hneď v prvom kole
Deontay Wilder knokautoval Stivernea hneď v prvom kole

LONDÝN - Zástupcovia aktuálneho držiteľa opasku organizácie WBC v superťažkej hmotnostnej kategórii Deontaya Wildera nebudú ďalej komunikovať s manažérmi Anthonyho Joshuu o prípadnom stretnutí, dokým strana šampióna organizácii WBA, IFB, WBO a IBO neponúkne lepšie podmienky.

Wilder a Joshua sa mali stretnúť už skôr, ale Brit napokon musel uprednostniť súboj s ruským vyzývateľom Alexandrom Povetkinom. Brit svoje opasky obhájil, keď uspel v siedmom kole technickým KO. Joshua bezprostredne po triumfe nad Povetkinom vyhlásil, že najbližšie by sa najradšej stretol práve s 32-ročným Američanom a zjednotil opasky všetkých zásadných organizácií, ale nebráni sa súboju s nikým, kto sa mu postaví do cesty.

Jeho promotér Eddie Hearn a otec Barry chcú, aby k dohode prišlo ešte pred decembrovým duelom Wildera s niekdajším šampiónom Tysonom Furym. "Kým nedostaneme skutočnú ponuku, nemám záujem komunikovať s druhou stranou. Barry a ja obchodujeme už dlho a vieme, čo od seba navzájom chceme. Čakám na novú ponuku," cituje Wilderovu promotérku Shelly Finkelovú Reuters s odvolaním sa na Sky. Tím 28-ročného Brita si už údajne prenajal na prestížny súboj londýnsky štadión Wembley na 13. apríla 2019.


Tagy: Deontay Wilder Anthony Joshua

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA