VIDEO Muž, ktorý v klietke napadol McGregora, prehovoril: Toto je dôvod, prečo to urobil

Zubaira Tukhugov v klietke napadol McGregora
Zubaira Tukhugov v klietke napadol McGregora

LAS VEGAS - Zápas Conora McGregora, v ktorom ruský MMA zápasník Chabib Nurmagomedov obhájil titul šampióna ľahkej váhy organizácie UFC mal škandalóznu dohru. Neporazený bojovník krátko po víťazstve zaútočil v hľadisku na McGregorovho tréningového partnera, následkom čoho sa strhla šarvátka aj priamo v oktagone, kde McGregora napadli členovia Nurmagomedovho tímu.

Jedným z útočníkov, ktorý odzadu udreli McGregora bol aj Zubaira Tukhugov, rovnako zápasník UFC a Chabibov blízky človek. Ten sa svoj čin pokúšal obhájiť prostredníctvom videa na Instagrame. "Prisahal som mu, že za svoje slová zaplatí a tak som to urobil. Udrel som ho, ako som sľúbil," povedal Tukhugov, ktorý si za sebou v UFC zrejme navždy zavrel dvere. 

 

 

На заметку многим !

Príspevok, ktorý zdieľa Fan Page Khabib Nurmagomedov (@teamkhabib_nurmagomedov),

 

Dôvodom nenávisti k írskej MMA legende je Conorov príspevok z minulosti.  "Naozajstný Čečenec by nikdy neasistoval v útoku vedenom Dagestáncom, proti inému Čečencovi. Pravý Čečenec by nikdy neprijal príkaz od Dagestánca. To je zrada. To je horšie, ako velezrada!," napísal McGregor k fotke Tukhugova.

 

 


Tagy: Conor McGregor Chabib Nurmagomedov Zubaira Tukhugov

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
youtube

DISKUSIA