Absolútna pravda o vzťahu mladej hviezdy s Mourinhom: Takéto správy si priali všetci!

Výborný výkon, zverenec môjVýborný výkon, zverenec môj Zdroj: SITA/AP/Matt Dunham

MANCHESTER - Veľa bolo povedané a popísané o vzťahu manažéra Manchestru United José Mourinha a francúzskeho krídelníka Anthonyho Martiala. Vo včerajšom dueli to bol práve Martial, ktorý strelil oba góly v šlágri kola proti Chelsea. Na víťazstvo však nestačili, hostia mali dôvody na sklamanie, pretože inkasovali na 2:2 v 96. minúte z kopačky Rossa Barkleyho.

Martial po zápase ubezpečil všetkých, že vzťah s Mourinhom je úplne v poriadku, hoci v letnom období bol portualským manažérom kritizovaný, pretože opustil prípravu kvôli narodeniu syna. "Veci medzi nami neboli pred zápasom s Chelsea napäté. Máme vzťah hráča a trénera a dúfam, že budeme naďalej takto pokračovať a prinesieme Manchestru United toľko, koľko bude možné."

Vďaka vám, nebesá Galéria fotiek (14) Zdroj: SITA/AP/Matt Dunham

United odštartovali proti Chelsea náročný týždeň, ktorý pokračuje v utorok domácim zápasom s Juventusom Turín. Neľahké skúšky zakončia v nedeľu 28.októbra o 17:00, keď znova na vlastnom trávniku privítajú Everton. Martialov výkon by mal stačiť na to, aby znova nastúpil v základnej zostave na úkor konkurenta Alexisa Sáncheza.

"Pracovali sme tvrdo a tento druh zápasu nám ukázal, že sme dobrý tím. Chcem tak pokračovať aj v utorok proti Juventusu. Góly mi urobili radosť, ale som sklamaný. Zaslúžili sme si vyhrať, no gól v poslednej minúte nás stál body."

Viac o téme: Manchester United José Mourinho Anthony Martial
  • Zdroj: športky