VIDEO Potupná prehra futbalistov Realu: Z Eibaru odchádzajú s debaklom

Futbalisti Realu Madrid reagujú po inkasovaní druhého góluFutbalisti Realu Madrid reagujú po inkasovaní druhého gólu Zdroj: TASR/AP/Alvaro Barrientos

EIBAR - Futbalisti Realu Madrid v sobotňajšom stretnutí 13. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy 2018/2019 nestačili na hráčov Eibaru, baskickému tímu podľahli na jeho ihrisku vysoko 0:3.

Domácich nasmeroval k víťazstvu už v 16. min Gonzalo Escalante. V druhom polčase spečatili víťazstvo Eibaru Sergi Enrich a Kike. "Biely balet" po prestávke nezaznamenal jediný strelecký pokus medzi tri žrde.

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 13. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy:

Eibar - Real Madrid 3:0 (1:0)
Góly: 16. Escalante, 52. Enrich, 57. Kike, ŽK: 33. Cucurella, 36. J. Jordan - 44. Bale

Viac o téme: Real Madrid SD Eibar