Stoch opäť skóroval! Desiatym gólom v sezóne rozhodol o výhre Slavie v Karvinej

Miroslav Stoch sa spoločne so spoluhráčmi raduje z gólu Miroslav Stoch sa spoločne so spoluhráčmi raduje z gólu Zdroj: slavia.cz

PRAHA- Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch skóroval v sobotňajšom zápase 16. kola najvyššej českej súťaže Fortuna ligy 2018/2019. Jeho tím Slavia Praha zvíťazil v Karvinej 3:1 a zvýšil svoj náskok pred druhou Plzňou na rozdiel štyroch bodov.

Nitriansky rodák sa strelecky presadil v 34. min, keď premenil nariadený pokutový kop. Pre Stocha to bol jubilejný desiaty ligový gól v aktuálnej sezóne.

Výsledok úvodného sobotňajšieho stretnutia 16. kola najvyššej českej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2018/2019:

Karviná - Slavia Praha 1:3 (1:2)
Ján Krivák a Marek Janečka odohrali celé stretnutie, Dávid Guba (všetci Karviná) hral do 69. minúty - Miroslav Stoch (Slavia) odohral 90 minút a v 34. minúte skóroval z pok. kopu

Viac o téme: Miroslav Stoch SK Slavia Praha MFK OKD Karviná