VIDEO 16-ročný chlapec dotrhal obranu súpera: Takýto gól sa len tak nevidí!

Cross Hanas sa raduje z otváracieho gólu stretnutiaCross Hanas sa raduje z otváracieho gólu stretnutia Zdroj: WHL

NEW YORK - Nováčik Cross Hanas sa ukázal v najlepšom možnom svetle. Odvaha ani hokejový um mu rozhodne nechýba. AMerický mladík predviedol jeden z najkrajších gólov sezóny.

Hanas premenil na gól iba druhú strelu Portlandu na bránu. V piatej minúte prešiel cez súperových hráčov ako horúci nôž maslom. Oklamal celú obranu a na záver aj brankára, ktorý čakal strelu. 16-ročný Američan sa však rozhodol obkorčuľovať bránu a z ťažkej pozície nakoniec skóroval. V piatej minúte tak otvoril skóre zápasu.

Tým to však neskončilo, nováčik, ktorý hrá vo WHL prvú sezónu, strelil ešte aj záverečný gól stretnutia. Ani jeho dvojgólové predstavenie však nezabránilo vysokej prehre 4:7.

Viac o téme: Portland Winterhawks Cross Hanas Victoria Royals
  • Zdroj: športky