VIDEO Hokejistom nebolo po Bokrošovom boku do reči: Či s tým súhlasíme, je ťažká otázka

Hlavný tréner tímu Ernest Bokroš, kapitán Martin Fehérváry a obranca Marek Korenčík počas tlačovej konferencie
Hlavný tréner tímu Ernest Bokroš, kapitán Martin Fehérváry a obranca Marek Korenčík počas tlačovej konferencie

BRATISLAVA - Kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Martin Fehérváry ani obranca Marek Korenčík priamo nepotvrdili vyjadrenia útočníkov Martina Pospíšila a Miloša Fafráka o situácii v slovenskom juniorskom tíme počas nedávno skončených MSJ v Kanade.

Slováci na nich obsadili ôsme miesto. Pospíšil počas víkendu prostredníctvom statusu na sociálnej sieti kritizoval štýl vedenia tímu, staranie sa o hráčov, prípravu taktiky, motiváciu na zápasy a mnohé ďalšie základné potreby slovenských hokejistov. "Nevedeli sme o tom, že títo hráči plánujú napísať také statusy. Či s tým súhlasíme, je ťažká otázka. Je ťažké sa o tom vyjadrovať," zhodli sa Fehéváry a Korenčik. "Mohlo sa to vyriešiť nejako inak, nemali by sa také veci vynášať z kabíny, no už sa tak stalo," pokračoval Korenčík.

Trénera slovenskej hokejovej reprezentácie Ernesta Bokroša mrzí, že po návrate z svetového šampionátu juniorov je na pretrase takáto a nie športová téma. "Je mi ľúto, že musíme otvárať takúto tému," povedal Bokroš.


Tagy: Slovensko U20 Ernest Bokroš Martin Fehérváry Marek Korenčík

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
SITA/Braňo Bibel, športky; Video: Martin Bublavý

DISKUSIA