Pogba to povedal bez servítky: Hlavným problémom bol Mourinho! Vždy chcel byť stredobodom

Paul Pogba a José Mourinho na tréningu Manchestru United
Paul Pogba a José Mourinho na tréningu Manchestru United

MANCHESTER - O tom, že francúzsky reprezentant a súčasný majster sveta Paul Pogba hrá po odchode manažéra Josého Mourinha z Manchestru United na úplne inej úrovni nemusí nikto pochybovať, jeho štatistiky hovoria za všetko. Veď od príchodu nového dočasného manažéra Ole Gunnara Solskjaera zaznamenal Pogba v štyroch súťažných zápasoch 4 góly a 3 asistencie.

Anglickí novinári dlhodobo poukazovali na vzájomné nezhody medzi Mourinhom a Pogbom. Zdá sa, že kolísavá výkonnosť a nekonečné špekulácie o odchode sú momentálne minulosťou a Pogba opäť patrí medzi hlavné motory tímu z Old Traford. Podľa Paulovho brata Mathiasa mohol za väčšinu spomínaných problémov práve Mourinho. Portugalčan bol vždy známy svojím neústupným konaním a určitou aroganciou, kvôli ktorej sa už v minulosti dostal do konfliktu s hráčskou kabínou, či už v Chelsea, alebo v Reale Madrid.

"Hlavným problémom bol Mourinho. On musí byť vždy stredobodom pozornosti. V šatni, aj mimo nej, jednoducho všade. Ja poznám môjho brata. Keď mu prejavíte rešpekt, rešpektuje aj on vás. Keď mu veríte a pošlete ho na ihrisko, odohrá pre vás fantastický zápas. Jednoducho ide a hrá svoj futbal, no Mourinho chcel byť vždy maestrom situácie a stredom pozornosti," povedal Pogbov brat Mathias pre francúzsky RMC Sport.


Tagy: Manchester United José Mourinho Paul Pogba

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
Sky Sports

DISKUSIA