McGregor pri sledovaní Floyda dostal chuť zápasiť: Hneď si aj našiel súpera!

Conor McGregor
Conor McGregor

SAITAMA - Kým väčšina ľudí čakala na príchod Nového roka, už 41-ročný americký boxerský šampión Floyd Mayweather za dve minúty v ringu zničil o 21 rokov mladšieho japonského kickboxera Tenšina Nasukawu a poľahky si pripísal na konto deväť miliónov amerických dolárov. Exhibičný boxerský duel pochopiteľne neunikol pozornosti Conora McGregora, ktorý zápas odsledoval a okamžite dostal chuť zápasiť!

Súboj Američana s japonským mladíkom bol podľa očakávania od úvodu jasnou záležitosťou. Favorizovaný Mayweather sa ani nemusel príliš potrhať a hneď v prvom kole súpera trikrát poslal k zemi. Pri poslednom počítaní priletel do ringu uterák a raz dva bolo po zápase. 

Kým Mayweather v duchu prepočítaval ľahko zarobené milióny, 20-ročný Japonec vo svojom kútiku plakal a nechápal čo sa to dialo. Zdá sa, že emotívne momenty zo zápasu pohli aj McGregorom, ktorý okamžite dostal chuť zápasiť a hneď si aj našiel súpera. 

"Prajem si odísť do Tokia a tam sa stretnúť s Tenšinom v exhibičnom MMA zápase. Ešte pred začiatkom tohto leta. Naplánujte to prosím. Srdečne zdraví, váš šampión," uviedol chtivý McGregor na twitteri a poslal tak svoju výzvu do sveta. 

Netrvalo dlho a úspešný japonský kickboxer a MMA zápasník na Conorovu výzvu zareagoval. Bol poctený tým, že legenda UFC si správne zapamätala jeho meno, pretože v minulosti sa McGregor posmieval Mayweatherovi, že bude zápasiť s Jackie Chanom. 

"Drahý pán McGregor. Ďakujem, že ste si spomenul na moje meno. Som poctený, že vôbec uvažujete o tom, že by sme sa stretli. V kategórii do 58 kilogramov v kickboxe by sme sa pravdepodobne mohli v blízkej budúcnosti stretnúť. Strážte si váhu a počkajte si na mňa," odpísal Nasukawa a zdá sa, že McGregor si tak okamžite našiel súpera na svoj ďalší boj. 


Tagy: Floyd Mayweather Conor McGregor Tenšin Nasukawa

Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
SITA/AP/John Locher

DISKUSIA