Barteková napriek najlepšiemu vstupu spokojná len na polovicu: Aspoň viem, na čom treba pracovať

Danka Barteková vyhrala úvodné podujatie sezóny na Cypre
Danka Barteková vyhrala úvodné podujatie sezóny na Cypre

LARNAKA - Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Danka Barteková víťazne vstúpila do novej sezóny. Na medzinárodných pretekoch Cyprus Grand Prix spojených s medzinárodnou ligou žien pod záštitou Fatimy Bint Mubarakovej v cyperskej Larnake nenašla premožiteľku v skeete žien.

V dvojdňovej kvalifikácii zasiahla členka ŠCP Bratislava 120 (25-25-23-25-22) zo 125 terčov. Jej najbližšie prenasledovateľky zaostávali o tri terče. Vo finálovej položke trafila 48 terčov, čo bolo o jeden viac ako cyperská súperka Panagiota Andreouová. Tretie miesto v 34-člennom štartovom poli patrilo ďalšej domácej zástupkyni Andri Eleftheriouovej.

"Dnes to nebolo jednoduché. Ja som začala sezónu dobre, aj keď s výsledkom som spokojná len na polovicu. Aspoň viem, na čom treba pracovať," uviedol na svojej facebookovej prezentácii D. Barteková, ktorá bola jedinou Slovenkou v súťaži.

skeet žien: 1. Danka Barteková (SR) 48 b. (v kvalifikácii 120), 2. Panagiota Andreouová 47 (115 /k.o. rozstrel 3/), 3. Andri Eleftheriouová (obe Cyp.) 37 (116)


Tagy: Danka Barteková

Zdroj:
SITA
Foto:
Facebook - Danka Barteková

DISKUSIA