VIDEO Rozzúrený Pochettino konfrontoval rozhodcu Deana: Čo sa stalo na ihrisku, nech zostane tam

Pochettino konfrontoval rozhodcu po prehre Spurs s BurnleyPochettino konfrontoval rozhodcu po prehre Spurs s Burnley Zdroj: telegraph.co.uk

LONDÝN - Kouč futbalistov Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino konfrontoval rozhodcu Mikea Deana po sobotňajšom zápase 27. kola anglickej Premier League na pôde Burnley (1:2).

Predmetom hnevu Pochettina sa stalo sporné nariadenie rohového kopu, ktorý predchádzal úvodnému gólu Burnley. Po záverečnom hvizde nahnevaný kouč hostí emotívne vyčítal hlavnému arbitrovi duelu nariadenie rohového kopu v prospech domácich. "Čo sa stalo na ihrisku, nech zostane tam. Za svoju reakciu prijmem akýkoľvek trest, aj keď v mojom prípade nešlo o stratu nervov," uviedol po zápase 46-ročný Argentínčan.

Burnley sa do vedenia dostalo v 57. minúte po spomínanom rohovom kope, keď sa hlavičkou presadil domáci útočník Chris Wood. O vyrovnanie sa postaral o osem minút neskôr Harry Kane, no víťazstvo domácim zabezpečil v 83. minúte Ashley Barnes.

Tottenham po prehre zostáva na treťom mieste. Na dvojicu lídrov Manchester City a FC Liverpool stráca päť bodov. "The Reds" však majú zápas k dobru.

Viac o téme: Tottenham Hotspur Burnley FC Mike Dean Mauricio Pochettino