VIDEO Bombardér Fury skrvavil a zničil súpera: Po zápase spravil niečo nečakané!

Tyson Fury ukázal súperovi, kto je pán ringu
Tyson Fury ukázal súperovi, kto je pán ringu

LAS VEGAS - Bývalý majster sveta v ťažkej váhe Tyson Fury urobil v súboji doteraz neporazených profesionálnych boxerov krátky proces s Nemcom Tomom Schwarzom. Tridsaťročný Brit v Las Vegas vyhral duel technickým k.o. už v druhom kole a večer zakončil spevom.

Fury zápas kontroloval od prvého kola. O päť rokov mladšiemu Schwarzovi spôsobil krvácanie z nosa a v druhom kole bol po jeho drvivej kombinácii súper počítaný. Krátko potom po ďalšom Furyho útoku rozhodca nerovný duel ukončil, v ten istý okamih za jeho chrbtom pristál zo Schwarzovho rohu do ringu na znamenie porážky uterák.

"Chcel som si to dnes hlavne užiť. Ľavačkou som ho trafil pekne. Ten úder by dostal každého," povedal Fury, ktorý si vylepšil bilanciu medzi profesionálmi na 28 výhier a jednu remízu, ktorú zaznamenal vlani v decembri s Deontayom Wilderom. S ním by sa chcel stretnúť v odvete budúci rok.

Furyho show ale víťazstvom v ringu neskončila. Svoje prvé predstavenie v Las Vegas zakončil spevom hitu skupiny Aerosmith - I Don't Wanna Miss A Thing. Vo štvrtok 20. júna by sa mal britský boxer a showman predstaviť v Prahe, kde by mal v klube SaSaZu fanúšikom rozprávať o svojom farbistom živote.

Fury v novembri 2015 ukončil dlhoročnú nadvládu Ukrajinca Vladimira Klička a stal sa majstrom sveta organizácií WBA, IBF, WBO a IBO. S boxom potom ale skončil a o všetky tituly prišiel. Do ringu sa vrátil vlani po 31 mesiacoch, počas ktorých bojoval s psychickými ťažkosťami a nadváhou, a opäť patrí k adeptom na svetový titul. Majstrovské pásy aktuálne vlastní Wilder a Andy Ruiz, ktorý pred dvoma týždňami nečakane porazil šampióna Anthonyho Joshuu. Schwarz utrpel prvú porážku vo 25. súboji.


Tagy: Tyson Fury Tomom Schwarz

Zdroj:
ČTK
Foto:
SITA/AP Photo/John Locher; Video: Youtube

DISKUSIA