Celé Česko rieši rozchod Jágra s Kopřivovou: Hokejová legenda sa zastala sexi krásky!

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

KLADNO - Celým Českom poriadne zahýbal rozchod slávnej hokejovej legendy Jaromíra Jágra (47) a o 19 rokov mladšej modelky a finalistky Českej Miss z roku 2012 Veroniky Kopřivovej (28). Ich ohlásený rozchod okamžite začali riešiť fanúšikovia, ktorí sa dosť tvrdo pustili do mladej sexi krásky. Jágr ale ukázal, že nie je len veľký hokejista ale aj človek a svojej expriateľky sa zastal.

O rozchode českého páru sa viedli špekulácie už dlho. Príliš sa spolu na verejnosti neukazovali, Kopřivová ich spoločnú fotografiu uverejnila ešte v decembri roku 2017 a v uplynulých dňoch bola pomerne často vídaná po boku českého modela Miroslava Dubovického, ktorý je o 20 rokov mladší ako legendárny Jágr. 

Uplynulú sobotu obidvaja vyšli s pravdou von a oficiálne priznali, že už spolu netvoria pár. Množstvo Jágrových fanúšikov sa okamžite pustilo do Kopřivovej, ktorú okamžite zaradili do kategórie žien, ktoré len túžia po sláve a vďaka českej legende sa sexi kráska chcela len poriadne zviditeľniť. Niektorí pritvrdili ešte viac a okamžite ju zaradili medzi zlatokopky. Samotný Jágr sa ale zachoval ako veľký džentlmen a Kopřivovej sa príkladne zastal. 

"Ahoj HR. Ak chceš súdiť druhých, začni najskôr u seba. Ak chceš kritizovať druhých, začni najskôr u seba. Ak chceš chváliť druhých, začni hneď a neprestávaj. Oznámil som, že ja a Veronika nie sme už dlhšiu dobu pár. Áno, mrzí to, ale čo ma mrzelo viac, je, ako bola Veronika po väčšinu vzťahu niektorými ľuďmi neprávom kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale úprimne musím povedať - Ďakujem, bola si super," poďakoval expriateľke na sociálnej sieti Jágr. 

O tom, že sa český párik rozišiel v dobrom, svedčí aj úctivé vyjadrenie Kopřivovej na adresu českej legendy: "S Jaromírom už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Rozhodla som sa ísť vlastnou cestou. Odpovede na otázky čo, kedy, kde, prečo a ako, sú naše osobné veci a ostatné sú a budú len špekulácie," napísala kráska fanúšikom na sociálnych sieťach. "Každý z nás už má svoj život, ale vychádzame spolu a vzájomne sa rešpektujeme," dodala. 


Tagy: Jaromír Jágr Veronika Kopřivová

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Koláž Športky

DISKUSIA