VIDEO Šoumen Klopp zase raz hviezdil: Stačilo zopár sekúnd a všetci išli do kolien!

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp

ISTANBUL - Úradujúci víťaz Ligy majstrov FC Liverpool zvládol lepšie penaltový rozstrel v stredajšom zápase o európsky Superpohár a triumfoval nad Chelsea. Po tom, ako gólman Adrian zneškodnil penaltu Tammyho Abrahama, sa rozpútali nefalšované oslavy The Reds. Nechýbal ani tréner Jürgen Klopp.

V pozápasovom rozhovore sa nevyhol otázke o brankárovi Adrianovi, ktorého len minulý pondelok získal zadarmo z trhu voľných hráčov. 32-ročný ochranca svätyne stratil v sezóne 2016/17 post brankárskej jednotky vo West Hame a v minulom ročníku sa neobjavil ani v jednom ligovom dueli. Manažér Manuel Pellegrini mu doprial len dva štarty v FA Cupe a tri v ligovom pohári. Keď mu v lete tohto roka vypršal kontrakt, West Ham mu nový neponúkol. 

Upísal sa Liverpoolu a azda ani sám nečakal, že tak skoro sa pričiní o zisk trofeje. Dopomohlo mu k tomu zranenie brankára Alissona v piatkovom úvodnom kole Premier League proti Norwichu (4:1), keď sa šmykol pri výkope a pauzovať bude 4-8 týždňov. Manažér Klopp mal zo svojho nového zverenca takú radosť, že ju demonštroval aj pred televíznymi kamerami. "Aký príbeh! Adriaaaannnn, ako Rocky!" povedal so smiechom na perách večne pozitívny nemecký manažér. 

 

 


Tagy: FC Liverpool Jürgen Klopp Adrian

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
Športky - Ondrej Herceg
Foto:
SITA/AP/Dave Thompson; Video: Twitter/Liverpool FC

DISKUSIA