VIDEO Hokejista v Česku sa premenil na besné zviera: Nervový kolaps, naložiť chcel rozhodcovi!

Dale Mitchell sa pustil do rozhodcu
Dale Mitchell sa pustil do rozhodcu

PRAHA - Scéna ako z filmu, a to sa hral iba priateľský zápas. Nikto nečakal, že ešte pred začiatkom sezóny vzplanú takéto emócie. Hokej je stále iba hra a pri nej skrátka niekedy zovrie krv. Svoje by o tom vedel hovoril kanadský útočník Dale Mitchell, kvôli ktorému sa zápas nemohol dohrať.

Benátky v zápase jednoznačne prehrávali 2:6 a do konca zápasu zostávalo už iba desať minút. Vtedy sa dopustil faulu hráč hosťujúceho tímu z Drážďan. Súpera najskôr poslal k zemi a následne bezbrannému hráčovi ešte uštedril krosček. To už sa začala situácia vyostrovať.

Keď mu rozhodcovia udelili tresty, Mitchell to mentálne neuniesol a agresívne vyštartoval po hlavnom rozhodcovi. Ak by ho nezadržal čiarový rozhodca a spoluhráči, mohlo to dopadnúť veľmi škaredo. Agresor bol poslaný pod sprchy, ale s tým sa nevedel zmieriť. Po ceste chrlil nadávky a až spoluhráči ho presvedčili, aby sa upokojil a išiel do šatne. Pred odchodom ešte nahnevane zhodil hokejky súperovho tímu. Vtedy rozhodca usúdil, že tento priateľský zápas nemá zmysel dohrávať a ukončil ho.


Tagy: Dale Mitchell HC Benátky nad Jizerou Dresdner Eislöwen

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Youtube; Video: Youtube

DISKUSIA