Škandalózny McGregor sa chce vrátiť vo veľkom štýle: Toto by si nenechal ujsť žiaden fanúšik!

Conor McGregor Conor McGregor Zdroj: SITA/AP/John Locher

NEW YORK - Uplynuli už tri roky, odkedy írsky bojovník Conor McGregor zdolal v UFC Natea Diaza a vrátil mu tak prehru z predchádzajúceho súboja miešaných bojových umení. Fanúšikovia odvtedy volali po treťom zápase, ktorý by definitívne rozhodol o víťazovi. Ten teraz naberá reálne kontúry.

Len pred pár dňami Nate Diaz vybodoval v súboji welterovej váhy Anthonyho Pettisa jednomyseľným verdiktom rozhodcov. Diaz, ktorý sa do oktagonu vrátil po trojročnej odmlke, dominoval celému priebehu zápasu. To si všimol aj McGregor, ktorý sa od svojej prehry s Khabibom Nurmagomedovom prezentuje viac škandálmi ako športovými výkonmi.

Už viackrát však naznačil úmysel vrátiť sa do klietky a nepriamo teraz bývalý šampión vyzval Diaza, aby spoločne zavŕšili trilógiu. "Gratulujem k výhre Nate, bolo motivujúce vidieť to pred mojim návratom. Neviním ťa za to, že si po zápase nespomenul našu trilógiu. Budem pripravený, ak do toho pôjdeme znova. Ak nie, aj tak ťa rešpektujem," napísal kontroverzný Ír na svoj Instagram.

 

 

McGregor priťahuje k televíznym obrazovkám milióny divákov po celom svete a mnohí odborníci sa zhodujú, že ak by k tretiemu zápasu skutočne prišlo, mohol by sa stať jedným z najlepších a najsledovanejších zároveň. 

Viac o téme: Conor McGregor Nate Diaz
  • Autor: © Zoznam/Mg
  • FOTO: SITA/AP/John Locher
  • Zdroj: športky

Súvisiace články