Petrohradu stačil na triumf jediný gól, Čajkovského Dinamo otočilo proti Admiralu

SKA Petrohrad vyhral na ľade SočiSKA Petrohrad vyhral na ľade Soči Zdroj: Profimedia

NURňSULTAN - V prvom utorkovom stretnutí hokejovej KHL zvíťazil Barys Nur-Sultan nad Spartakom Moskva 3:0.

Domáci strhli víťazstvo na svoju stranu v druhom dejstve, keď najprv v presilovke otvoril gólový účet zápasu Dustin Boyd a o tri minúty zvýšil na 2:0 Jesse Blacker. V tretej tretine stanovil konečný výsledok autor prvého presného zásahu Boyd.

Slovenský obranca Michal Čajkovský si pripísal jednu asistenciu v pri víťaztsve jeho Dinama Moskva nad Admiralom Vladivostok 4:2.

Barys Nur-Sultan - Spartak Moskva 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Góly: 35. a 42. Boyd, 38. Knight

Salavat Julajev Ufa - Červená hviezda Kchun-lun 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Góly: 21. Hartikainen, 46. Sošnikov, 58. Larsen – 21. Wong, 40. Cracknell

Avtomobilist Jekaterinburg - Avantgard Omsk 3:2 pp (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0)
Góly: 8. Macek, 39. Sexton, 63. Holland – 12. Košelev, 43. Vojnov

Torpedo Nižnij Novgorod - Neftechimik Nižnekamsk 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Góly: 5. Genoway, 13. Mišarin, 42. Szczechura

Dinamo Moskva - Admiral Vladivistok 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
Góly: 38. Kuljomin, 48. Indrašis, 59. Mironov, 59. Jaškin (ČAJKOVSKÝ) – 3. Glazačev, 35. Vicharev

HK Soči - SKA Petrohrad 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Gól: 10. Lehterä

Viac o téme: Dinamo Moskva SKA Petrohrad HK Soči Michal Čajkovský Admiral Vladivistok