VIDEO Pomstiteľ Zdeno Chára v akcii: Zhodené rukavice, takúto podlosť nebude tolerovať!

Zdeno Chára zhadzoval rukaviceZdeno Chára zhadzoval rukavice

BOSTON - Poriadne divoký zápas. Množstvo gólov, zhodené rukavice a plné ruky práce pre rozhodcov, ktorí mali o zábavu postarané. Fanúšikovia domácich Bruins mohli byť celý čas na nohách, veď ich miláčikovia nasúkali San Jose päť gólov v priebehu prvých dvoch tretín a v tej poslednej sa výrazne iskrilo. V akcii bol zapletený aj kapitán Zdeno Chára.

Zápas už bol prakticky rozhodnutý, veď Boston viedol nad San Jose 5:1. Debakel sa znáša iba ťažko, a tak niet divu, že hráčom Sharks tiekli nervy. Expert na konfliktné situácie Evander Kane sa postaral o nedovolený zákrok na obrancu Charlieho McAvoya. Urobil však chybu. 21-ročný mladík je v defenzívnom páre s obrom Zdenom Chárom, a ten ho má pod svojimi krídlami. Zatiaľ čo sa otrasený McAvoy dostával späť na nohy, Chára už vyrazil za pomstou.

Tolerovať podobné zákroky sa nemusí vyplatiť. Niekedy len trest od rozhodcov skrátka nestačí. Chára chcel dať súperovi jasne najavo, že takéto zbytočné a kruté zákroky nenechá len tak. Ihneď vyrazil za Kaneom. Okrem dohovoru sa neváhal aj pobiť. Do šarvátky za zaplietol ďalší hráč Sharks Brenden Dillon, ktorého by Chára zrejme rýchlo zložil. Obaja zhodili rukavice a zdrapili sa za dresy. Okamžite sa však medzi nich vrhol rozhodca, ktorý podľa komentátora "zachránil Dillonovi život". O víťazovi bitky bolo dopredu rozhodnuté. Tu by Chára veľa práce nemal.

Viac o téme: Zdeno Chára Boston Bruins San Jose Sharks Evander Kane Charlie McAvoy
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Youtube; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články