VIDEO Šampión Nurmagomedov o dlhoočakávanej odvete s McGregorom: Idiotom nevenujem pozornosť!

Khabib Nurmagomedov v súboji s Conorom McGregoromKhabib Nurmagomedov v súboji s Conorom McGregorom Zdroj: SITA/AP/Jon Locher

MOSKVA - Rivalita medzi Conorom McGregorom a šampiónom UFC Khabibom Nurmagomedovom neutícha ani rok po ich vzájomnom dueli v Oktagone. Obaja bojovníci sa netaja vzájomným odporom a ich nekonečná vojna slov a tvrdých odkazov nemá konca. Tentokrát udrel dagestánsky orol.

Stále neporazený šampión Nurmagomedov, ktorý má na konte 28 výhier, bol nedávno hosťom na jednej z moskovských škôl, kde študentom odpovedal na otázky ohľadom svojej kariéry a plánov do budúcnosti. Pochopiteľne na pretras prišla aj často spomínaná odveta s Conorom McGregorom. 

"Úprimne si nemyslím, že on ten zápas chce. Veď som ho mlátil štyri kolá a potom sa vzdal. To znamená, že tam nechcel byť," zareagoval Khabib na zvesti o Conorovom odvetnom prianí. "Ten chlap len kecá a ja makám, nech si to ľudia preberú po svojom. Len rozprávanie je jedna vec. Takže ja jeho výzvy a urážky neberiem vážne. Je to idiot a ja idiotom nevenujem pozornosť," pritvrdil dagestánsky šampión. 

Podľa slov Khabiba by si Conor prípadnú odvetu musel zaslúžiť. "Sú to štyri roky od jeho poslednej výhry. Ja som musel v UFC vyhrať 10-krát po sebe, a to nerátam 16 výhier mimo organizácie. Zaslúžil som si to svojimi činmi, nie rozprávaním, a v tom sme iní," dodal na adresu írskeho rivala. Ten sa po viac ako ročnej odmlke chce vrátiť do Oktagonu. Bývalý dvojnásobný šampión UFC Conor "The Notorious" McGregor by sa mal v klietke objaviť už 18. januára budúceho roku a jeho súperom by mohol byť Donald Cerrone. 

Nurmagomedov po výhre nad McGregorom obhájil titul šampióna v septembri proti Dustinovi Poirierovi a teraz má pred sebou ďalšiu veľkú výzvu. Po štvornásobnom odklade by sa konečne mal uskutočniť dlhoočakávaný súboj s Tonym Fergusonom. Američan neprehral od roku 2012 a vďaka jeho netypickému štýlu boja ho viacerí odborníci pokladajú za absolútne najväčšiu výzvu pre Khabiba. 

Viac o téme: MMA Conor McGregor Khabib Nurmagomedov Oktagon
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Jon Locher; VIDEO: RT Sport
  • Zdroj: športky

Súvisiace články