Otvorená spoveď o živote po kariére: Kde sa vidí Ronaldo? Týmto je posadnutý!

CR7
CR7

TURÍN - Fenomenálny Cristiano Ronaldo sa v najnovšom rozhovore pre športový portál SportBible rozhovoril o jeho ďalších plánoch do budúcnosti. 34-ročný Portugalčan počas svojej 17-ročnej bohatej kariéry siahol na tie najväčšie futbalové úspechy, pričom päťkrát sa tešil zo zisku zlatej lopty tzv. Ballon d´Or pre najlepšieho futbalistu planéty.

Hviezda Juventusu Turín sa chce po skončení profesionálnej kariéry venovať vrcholnému biznisu. "Nie som posadnutý tréningom, som posadnutý úspechom, čo je niečo úplne iné. Futbal stále milujem. Baví ma baviť fanúšikov, ktorí milujú Cristiana. Nezáleží na veku, všetko je to o mentalite," tvrdí Ronaldo.
 
"Posledných päť rokov si začínam užívať tento proces *(podnikateľsko-obchodné aktivity), ale ktovie, čo sa stane za rok, alebo dva. No mimo futbalu sa asi v tom vidím," povedal Cristiano, ktorý vlastní úspešnú značku CR7 a mimo spodného prádla sa venuje výrobe vlastnej denim módy, obuvy a parfumov. Ronaldo podniká aj v hotelovej, či gastro sfére. Treba dodať, že Ronaldo patrí medzi ľudí, ktorí majú spomedzi športovcov na sociálnych sieťach najviac sledovateľov, čo mu dodatočne zarába obrovské milióny. Treba však uznať, že v tomto smere je všetko zaslúžené, pretože rodák z Madeiry na svojom sne celý život tvrdo a poctivo makal.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m ready to Play It Cool! Are you? #CR7PlayItCool

Príspevok, ktorý zdieľa Cristiano Ronaldo (@cristiano),


Tagy: Cristiano Ronaldo Juventus Turín

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Marek Cocher
Foto:
SITA/AP/Daniel Cole, instagram.com

DISKUSIA