Manchester United prišiel o najlepšieho strelca! Utrpel zlé zranenie, je to únavová zlomenina

Marcus Rashford
Marcus Rashford

LIVERPOOL - Anglický futbalový klub Manchester United sa musí minimálne šesť týždňov zaobísť bez zraneného Marcusa Rashforda, ktorý utrpel únavovú zlomeninu v oblasti chrbta. Dvadsaťdvaročný útočník sa zranil v druhom polčase stretnutia FA Cup-u proti Wolverhamptonu (1:0).

"Utrpel zlé zranenie, je to únavová zlomenina, stalo sa to v zápase s Wolverhamptonom a je to niečo nové. Myslím si, že bude chýbať dlhšie. Nie som doktor, ale myslím si, že to bude niekoľko týždňov a potom rehabilitácia," povedal tréner Ole Gunnar Solskjaer po prehre s Liverpoolom 0:2. United figuruje po nedeľňajšom derby na piatom mieste, na vedúci Liverpool stráca priepastných 30 bodov. Po zranení Rashforda navyše  prišiel Solskjaer o svojho najlepšieho strelca. Aj preto uvažuje, že v januárovom prestupovom období posilní ofenzívu.

"V prebiehajúcej sezóne sme mali zranených viacero kľúčových hráčov, je to smola. Prestupové okno je otvorené a možno budeme hľadať nejaké krátkodobé riešenie," citovala trénera agentúra AP.


Tagy: Manchester United Marcus Rashford

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP - Jon Super

DISKUSIA