VIDEO Vo forme hrajúci Studenič opäť bodoval, Jaroš sa po zranení blysol asistenciou

Marián StudeničMarián Studenič Zdroj: Profimedia

TORONTO - Slovenský hokejista Marián Studenič pomohol v nočnom dueli AHL gólom a asistenciou k víťazstvu Binghamtonu 5:2 na ľade Toronta. Dvadsaťjedenročný útočník bodoval v treťom zápase za sebou. Pripísal si aj dva plusové body, dve strely na bránku a dve trestné minúty. V 28 tohtosezónnych vystúpeniach nazbieral 11 bodov za päť gólov a šesť asistencií.

V noci na utorok bodoval v nižšej zámorskej súťaži AHL zo Slovákov aj obranca Christián Jaroš. Ten sa po štvorzápasovej absencii zavinenej zranením vrátil do zostavy Belleville a jednou asistenciou prispel k domácej výhre 5:2 nad Syracuse. V zápase zaznamenal aj dve plusky, jednu strelu a dve trestné minúty.

Viac o téme: AHL Christián Jaroš Marián Studenič Belleville Senators Binghamton Devils