Hviezda Realu s túžbou hrať na olympiáde v Tokiu: Zidane ľutuje, že to nestihol tiež

Sergio Ramos
Sergio Ramos

MADRID – Tréner Realu Madrid Zinedine Zidane podporuje želanie svojho zverenca, obrancu Sergia Ramosa, zúčastniť sa v španielskom výbere na olympijskom futbalovom turnaji v Tokiu. Informoval o tom portál denníka Le Parisien.

"Ak si to želá, podporujem ho v tom,“ povedal Francúz novinárom na piatkovej tlačovej konferencii pred sobotňajším ligovým zápasom "bieleho baletu" v Levante. Informoval o tom portál denníka Le Parisien.

Novinári sa pýtali na želanie, ktoré 34-ročný Ramos formuloval pred niekoľkými dňami a v ktorom sa kapitán „pusiniek“ priznal, že by rád figuroval v reprezentácii Španielska v Tokiu. "Je to skvelé, ak takýto hráč si sám želá zúčastniť sa na takomto podujatí, budem rád, ak sa mu to podarí,“ potvrdil Zidane.

Zároveň priznal, že i on si chcel zahrať na olympiáde, účasť pod piatimi kruhmi však zostala nesplneným snom. “Olympiáda je niečo úplne iné ako všetky ostatné podujatia. Všetci, ktorí tam boli mi hovorili, že je to niečo neskutočné,“ povedal majster sveta i Európy, víťaz Ligy majstrov aj najlepší futbalista sveta v roku 1998. "Rád by som si tam zahral aj ja, ale viem, už je na takéto plány neskoro," pousmial sa.


Tagy: Sergio Ramos Zinedine Zidane Real Madrid CF

Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP/Alvaro Barrientos

DISKUSIA