Svetová bojová show ENFUSION je po roku späť na Slovensku

Už v poradí siedmykrát zavíta Enfusion do Tipsport arény v Žiline. Abu Dhabi, Holandsko, Belgicko, Španielsko, Česko, Anglicko, Čína a v neposlednej rade Slovensko, sú krajiny 20 kolového kolotoča jednej z najväčších svetových organizácií počas celého roka. Minuloročný Enfusion v Žiline navštívilo 3800 fanúšikov a celý gala večer bol prenášaný online desiatkami televízii po svete, vrátane prenosu cez PPV.

Tento rok si organizátori pripravili pre fanúšikov bojových športov v Tipsport aréne bohatý program v podobe nabitej svetelnej a audiovizuálnej show, ale hlavne zápasy špičkových bojovníkov slovenskej a českej stand-up bojovej scény proti výberu sveta. Pripravených je 15 zápasov v troch častiach. Prvá časť zahŕňa 5 zápasov - prevažne podľa pravidiel boxu a muay thai, Michal Šurin (SVK) vs. Aleksandre Gogoladze (GRU), Peter Polník sa postaví proti ostrieľanému kickboxerovi Samovi Hadzimovi, Štefan Meszároš a mnoho ďalších.

V časti Enfusion, ktorú budú online prenášať televízie, fanúšikovia uvidia pokračovanie nového projektu profesionálnej ligy Professional Muaythai League v zložení zápasov Reno Kopunec vs Jozef Kolodzej, Leonard Grutka vs Jakub Dobias, Leonard Borak vs Lukas Mandinec a v superfighte dva veľké talenty zo Slovenska Peter Lepiš vs Richard Dobrotka.

Hlavná časť Enfusion s poradovým číslom 99 prináša ďalších 5 zápasov, z toho dva zápasy o svetový titul ENFUSION. Dominik Tabor (CZE) vs Joky Janotík (SVK) je už dlho sledovaný derby zápas podľa pravidiel muay thai. Pavol Garaj (SVK) vs Davide Armanini (ITA), pričom Garaj je vynikajúci slovenský kickboxer a jeho súper je strelec z Talianska, ktorého si fanúšikovia dobre pamätajú z momentu, keď tvrdo knokautoval Čecha Matousa Kohouta. Monika Chochlikova (SVK) vs Cristina Morales (ESP) - Monika je momentálne číslo 1 nielen na Slovensku, ale aj v celkovom rankingu WAKO vo svojej váhe. Tentoraz ju čaká obrovská výzva v podobe Španielky Cristiny Morales v zápase o svetový titul Enfusion. V hlavnom zápase večera sa pobije o svetový titul ENFUSION vo váhe do 72,5kg žilinský bombrader Milan MINČI Paleš. TOTO je ENFUSION SLOVAKIA 2020.

Vstupenky nájdete na Predpredaj.sk.


Zdroj:
PR článok
Foto:
ENFUSION

DISKUSIA