VIDEO Tatar ukázal bleskovo rýchle ruky: Parádny gól! Brankára si maximálne vychutnal

Tomáš Tatar strelil parádny gól, ktorý oslavuje so spoluhráčmiTomáš Tatar strelil parádny gól, ktorý oslavuje so spoluhráčmi Zdroj: nhl.com

NEW YORK - Hokejisti Montrealu prehrali v zápase zámorskej NHL na domácom ľade s New Yorkom Rangers 2:5 napriek gólu a asistencii slovenského útočníka Tomáša Tatara. Ten má už v sezóne na konte 22 gólov a 36 asistencií a ziskom 58 kanadských bodov si vyrovnal maximum v kariére.

Canadiens mali zápas dobre rozbehnutý. Skóre otvoril v 4. minúte Max Domi a v závere druhej tretiny zvýšil na 2:0 po krásnom blafáku Tatar. "Jazdci" však ešte pred druhou sirénou znížili a štyrmi gólmi v poslednej dvadsaťminútovke strhli vedenie na svoju stranu. Zaznamenali piate víťazstvo za sebou, deviate z posledných desiatich zápasov a priblížili sa k postupu do play off.

"Neviem čo mám na to povedať. Nemôžeme stratiť zápas takýmto spôsobom. Mali sme skvelých 40 minút, tešili sme sa z našej hry a potom sme to takto zahodili. Nemyslím si, že boli lepší, ale my sme sa ako keby báli ich doraziť. Musíme sa pozrieť do zrkadla, niečo sa musí zmeniť," povedal pre nhl.com Tatar, ktorý sa stal druhou hviezdou zápasu. Canadiens sa vzďaľuje vidina postupu do play off, prehrali siedmy zápas z posledných deviatich a na postup strácajú deväť bodov.

Viac o téme: New York Rangers Tomáš Tatar Montreal Canadiens
  • Zdroj: TASR, športky