VIDEO Škriniar v šlágri neustrážil hviezdy Juventusu: Inter pred prázdnymi tribúnami neuspel

Milan Škriniar verzus Cristiano RonaldoMilan Škriniar verzus Cristiano Ronaldo Zdroj: profimedia.sk

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín sa vrátili na post lídra talianskej Serie A. V nedeľňajšom šlágri 26. kola vyhrali doma nad Interom Miláno 2:0 a o bod sa dostali pred Lazio Rím. Celý zápas v drese hostí odohral slovenský obranca Milan Škriniar a inkasoval žltú kartu.

Juventus rozhodol o svojom triumfe v druhom polčase. V 55. minúte otvoril skóre pohotovou strelou z piatich metrov Aaron Ramsey a o dvanásť minút neskôr Paulo Dybala po "zasekávačke" ľavačkou zvýšil na 2:0. Desať minút pred koncom videl červenú kartu mimo ihriska náhradný brankár Interu Daniele Padelli. Pre koronavírus sa rovnako ako na ostatných štadiónoch v Taliansku hralo pred prázdnymi tribúnami. Inter na tretej priečke stráca na Juventus už deväť bodov, má ale zápas k dobru.

Juventus Turín – Inter Miláno 2:0 (0:0)
Góly: 55. Ramsey, 67. Dybala, ČK: 79. Padelli (Inter) mimo ihriska