Dobré správy z Londýna: Veľký talent Chelsea sa úplne vyliečil z koronavírusu

Callum Hudson-OdoiCallum Hudson-Odoi Zdroj: Profimedia

LONDÝN - Tréner anglického futbalového tímu FC Chelsea Frank Lampard potvrdil, že jeho zverenec Callum Hudson-Odoi sa vyliečil z koronavírusu, ktorý bol u neho potvrdený pred dvoma týždňami. Iba 19-ročný reprezentant Anglicka prejavoval príznaky slabého nachladnutia a následne musel zostať izolovaný. Bol vôbec prvým hráčom z anglickej Premier League, ktorého postihlo ochorenie COVID-19.

"Hovoril som s Callumom a je skvelé, že sa úplne uzdravil. Hovoril som s ním najmä počas prvého týždňa, keď ochorel. Bol to zvláštny čas. Našťastie to príliš nepociťoval a sme radi, že sa z toho dostal. Teraz ide len o prijatie potrebných opatrení so zvyškom tímu, čo robíme od prvého pozitívneho testu. Momentálne sa všetkým darí dobre," uviedol Lampard pre oficiálny web londýnskeho klubu.

Lampard tiež zdôraznil, že v tomto období nie je futbal prioritou a podľa toho by mali pristupovať aj jeho hráči. "Je to náročný čas pre všetkých. Bez ohľadu na to, ako veľmi všetci milujeme futbal a Chelsea, niekedy musia byť na prvom mieste iné veci. Toto je jedna z týchto situácií a moje posolstvo pre hráčov v tomto smere bolo, aby rodinu dali na prvé miesto. Postarajte sa o nich, o seba a takto udržujte motiváciu," dodal 106-násobný reprezentant Anglicka.

Viac o téme: FC Chelsea Frank Lampard Callum Hudson-Odoi
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Profimedia
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články