FOTO Karanténne opatrenia pre Šarapovovú neplatia: Ignorovanie obmedzení na párty v Los Angeles!

Maria Šarapovová
Maria Šarapovová

LOS ANGELES - Prísne karanténne opatrenia nariadené v súvislosti s pretrvávajúcou pandémiou koronavírusu v Kalifornii pre hviezdy zrejme neplatia. Potvrdzuje to fotografia bývalej ruskej tenisovej svetovej jednotky Marie Šarapovovej (33), ktorá si z obmedzení ťažkú hlavu evidentne nerobí.

Na zachytenej fotografii sa Šarapovová objavuje aj so svojím priateľom - milionárom a úspešným podnikateľom Alexandrom Gilkesom a tiež ďalšími pozvanými. Tí si naplno a bez obmedzení užívajú párty na dome v Los Angeles, kde rozjarená spoločnosť zjavne predpisovaný dvojmetrový odstup nedodržiava. 

Slnečné okuliare, vychutnávanie si chladených drinkov a množstvo pochutín na stole, takto to v čase koronakrízy zrejme u každého nevyzerá. Šarapovová a jej blízki si rozhodne zo súčasnej situácie ťažkú hlavu nerobia a pandémiou sa obmedzovať nedajú. Podľa denníku Blick sa párty odohrala na terase domu na losangelskej pláži, kde si smotánka vychutnáva hrejivé lúče kalifornského slnka a prísne karanténne pravidlá ignoruje. 

Päťnásobná grandslamová šampiónka, ktorá nedávno oslávila 33 rokov, si po odpykaní dvojročného trestu za doping zdá sa život opäť užíva. Po februárovom ukončení kariéry vyzvala počas karantény fanúšikov aby ju telefonicky kontaktovali, teraz si dopriala relax s priateľmi. To ruská hviezda môže robiť plnými dúškami, veď počas kariéry len na prize money zarobila takmer 39 miliónov dolárov a ďalšie milióny získala a stále získava z množstva reklám. 

USA je podľa oficiálnych štatistík najviac postihnutou krajinou, keď počet nakazených novým koronavírusom sa v Spojených štátoch priblížil k jednému miliónu a celkový počet úmrtí je okolo 55 tisíc. 


Tagy: Maria Šarapovová Alexander Gilkes

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP

DISKUSIA