Prídu Šporarovci o európske poháre? Podvedený Mihajlovič to len tak nenechá!

Andraž Šporar a jeho gólové oslavy
Andraž Šporar a jeho gólové oslavy

RÍM - Futbalový tréner Siniša Mihajlovič pohrozil Sportingu Lisabon, že sa u vedenia UEFA zasadí, aby bol vylúčený z európskych pohárov.

Portugalský klub, v ktorom súčasný kouč Bologni strávil kratučké angažmán v roku 2018, mu stále nevyplatil odstupné tri milióny eur (asi 81 miliónov korún).

Mihajlovič sa Sportingom podpísal trojročnú zmluvu, v klube ale po výmene vedenia strávil iba deväť dní a bol prepustený. S lisabonským celkom sa potom úspešne súdil o odstupné. "Sporting mi stále nevyplatil peniaze, ktoré mi dlhuje. Od začiatku roka, kedy uznal, že na odstupné mám nárok, nerobil nič iné, než platbu zdržiaval," uviedol Mihajlovič vo vyhlásení.

"V posledných mesiacoch prišiel s niekoľkými návrhmi, ale keď sa ukázalo, že ide iba o zdržiavaciu taktiku, rozhodli sme sa obrátiť na UEFA," pridal Mihajlovič. "Až potom Sporting poslal časť peňazí. To je neprijateľné a ak budem musieť, urobím všetko pre to, aby som peniaze dostal, aj keby to malo znamenať vylúčenie Sportingu z európskych pohárov," uviedol srbský kouč.


Tagy: Siniša Mihajlovič Sporting Lisabon Andraž Šporar

Zdroj:
ČTK
Foto:
profimedia.sk

DISKUSIA