VIDEO Poriadny trapas na úkor legendy: Americký klub si pomýlil vlastného trénera!

Cincinnati si pomýlilo vlastného tréneraCincinnati si pomýlilo vlastného trénera Zdroj: SITA/AP/Twitter

CINCINNATI - Americký futbalový klubu FC Cincinnati sa dopustil vtipného omylu pri predstavení nového trénera. Stal sa ním bývalý holandský stopér Jaap Stam, a hoci je niekdajší hviezdny obranca Manchestru United, Lazia Rím či AC Miláno v Európe známa postava, účastníka MLS zrejme zmiatol jeho výzor a na twitter zavesil fotografiu niekoho iného.

Stam je povestný svojou plešinou, ktorá pravdepodobne "zatienila" iné rozpoznávacie znaky jeho tváre. Holanďan však omyl poňal s humorom a z faux pas nerobí veľké haló. Dokonca priznal, že sa mu to nestalo po prvý raz: "Celkom ma to prekvapilo, hoci už som podobnú vec zažil. U nás v Holandsku máme dosť plešatých a občas sa stane, že niekto na niekoho ukáže prstom: 'To je Jaap', takže je to celkom bežné. Treba sa na tom zasmiať, oveľa dôležitejšie však bude, aby sa nám darilo v lige, potom sa môžeme smiať ešte hlasnejšie."

Stam v Cincinnati nahradil krajana Rona Jansa, ktorý odišiel vo februári po obvineniach z rasizmu. Dočasne jeho prevzal Yoann Damet. Informovala o tom agentúra AP.

Viac o téme: Jaap Stam FC Cincinnati
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA/AP/Twitter; VIDEO: Twitter/Goal
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy