Trofej, na ktorú čakal dlhé chvíle: FOTO Atilla Végh sa konečne dočkal!

Attila Végh
Attila Végh

BRATISLAVA - Attila Végh si posledný rok dokonale užíva. Po perfektnom návrate do Oktagonu, pri ktorom zničil Karlosa Vémolu, je na úplnom vrchole svojej kariéry. Má taký rešpekt, že sa pred ním trasú aj jesetery!

Végh minulý týždeň naznačil, že jeho ďalší duel zrejme neprebehne v klietke, ale skúsi boxerský ring. A medzitým, čo si jeho fanúšikovia čítali, s kým by sa mohol stretnúť, zamieril slovenských borec do obľúbenej destinácie.

Attila, vášnivý rybár sa z času na čas vyberie k rybníkom Svätého Petra a neďaleko dedinky Jelka ťahá z vody slušné kúsky. V sobotu sa mu podarilo uloviť parádneho jesetera! To však nie je jediný jeho parádny úlovok. Z vody vytiahol už neraz obrovské kusy, s ktorými sa odvážny bojovník chváli na sociálnej sieti. 

Gratulácia od bojovníka UFC

K jeho skvelému úlovku sa vyjadril aj jeho kolega z klietky. "Tak to je kus, kamarát," gratuloval ihneď česko-uzbecký fighter Machmud Muradov, uviedol sport.tn.nova.cz. Bojovník. ktorý nakukol už aj donajprestížnejšej organízácie s bojovými umeniami UFC Attilovi zagratuloval a pochválil mu poriadny úlovok. Attila sršal spokojnosťou a určite to nebude jeho posledná "trofej", ktorú získal. 


Tagy: Attila Végh

Zdroj:
športky

DISKUSIA