VIDEO Messi počas zápasu odignoroval trénerov: Nahradí Setiéna po sezóne legenda Barcelony?

Frustrovaný Lionel MessiFrustrovaný Lionel Messi Zdroj: TASR/AP Photo/Angel Fernandez

BARCELONA - Španielske médiá sa počas uplynulého víkendu zamerali na zaujímavý incident, ktorý sa stal počas prestávky na občerstvenie v zápase Barcelony so Celtou Vigo. Televízne kamery zachytili moment, v ktorom mal Lionel Messi úplne ignorovať asistenta trénera Edera Sarabiu.

Aj tieto zábery majú hovoriť o nie práve najlepších vzťahoch medzi trénerským štábom a niektorými hráčmi Barcelony. Mimo iného madridský denník Marca informoval, že manažér Quique Setién už stratil dôveru kabíny. Futbalisti katalánskeho tímu majú spochybňovať trénerské metódy a rozhodnutia trénerov.
 
Barcelona nakoniec so Celtou len remizovala 2:2, čo okamžite využil Real Madrid, ktorý porazil Espanyol tesným výsledkom 1:0, čím sa dostal na čelo La Ligy s dvojbodovým náskokom. Do konca aktuálneho ročníka zostáva odohrať ešte 6 ligových kôl a zdá sa, že súboj týchto dvoch španielskych gigantov bude pokračovať až do úplneho konca.
 
 
Známy futbalový portál Goal.com pre zmenu informoval, že Barcelona neustále lanári klubovú ikonu Xaviho, aby sa vrátil na miesto, kde ho považujú za boha. Xavier Hernandéz momentálne pôsobí ako tréner v tíme Al-Sadda. Katalánci ho mali kontaktovať už začiatkom tohto roka, ale Xavi priznal, že ešte nenadišiel ten správny čas.
 
"Je mojím najväčším snom vrátiť sa do klubu a byť trénerom Barcelony. Nielen kvôli mne, ale aj kvôli hráčom, trénerskému tímu a celej Barcelone. Pripravujem sa na to a páčilo by sa mi, ak by som začínal projekt od nuly. Scenár po voľbách prezidenta by bol dokonalý. S Barcelonou som mal nejaké rozhovory už v janári, ale povedal som, že nie je ten správny čas ani okolnosti," prezradila legenda španielskeho futbalu.
 
Xavi Hernández Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia
Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Xavi
  • Autor: © Zoznam/mc
  • FOTO: TASR/AP Photo/Angel Fernandez; VIDEO: youtue.com
  • Zdroj: športky

Súvisiace články