FOTO Stoch po vypadnutí vysmial slovenského majstra: Cirkus Slovan! To máte za to...

Miroslav Stoch sa obul do Slovana BratislavaMiroslav Stoch sa obul do Slovana Bratislava Zdroj: skslovan.com, Profimedia

BRATISLAVA - Hráči Slovana Bratislava sa tento rok definitívne nepredstavia v skupinovej fáze Európskej ligy, keď v zápase 2. predkola prehrali vo Fínsku s tímom Kups Kuopio po penaltovom rozstrele. Na vypadnutie belasých okamžite reagoval slovenský reprezentant Miroslav Stoch, ktorý na sociálnej sieti sa poriadne obul do úradujúceho slovenského majstra.

Je evidentné, že Miroslav Stoch nepatrí k fanúšikom bratislavského tímu, čo potvrdil okamžite po penaltovom rozstrele a vypatnutí slovenského majstra z Európskej ligy. "Karma je zdarma! To máte za to, ako ste mi nadávalia vysmievali sa pred rokom. Cirkus Slovan," napísal bývalý hráč pražskej Slavia v príspevku na sociálnej sieti Instagram, kde k štiplavému komentáru pridal aj vztýčený prostredník.

Miroslav Stoch sa obul Galéria fotiek (3) Zdroj: Instagram/Miroslav Stoch

O pár minút inkasoval tvrdé slová od ultras Slovana, ktorý si rozhodne servítku pred ústa nedávali.

Zápas Slovana s Kuopiom skončil po 90 minútach nerozhodne 0:0. Slovan mal blízko k triumfu, keď sa v 111. minúte predĺženia útočník Žan Medved presadil po zakončení hlavou. V 120. minúte však vyrovnal Udoh. V rozstrele najskôr zlyhal domáci Ilmari Niskanen, vzápätí však nepremenili svoje pokusy Rafael Ratao a Nono.

Viac o téme: Miroslav Stoch ŠK Slovan Bratislava