VIDEO Higuaín si pri debute v MLS neurobil dobrú vizitku: Nepremenil penaltu a takmer sa pobil!

Gonzalo Higaín v roztržke s hráčmi Philadelphie UnionGonzalo Higaín v roztržke s hráčmi Philadelphie Union Zdroj: Profimedia

PHILADELPHIA - Gonazlo Higuaín si odkrútil premiéru v zámorskej MLS, ktorá určite nevyšla podľa jeho predstáv. Hviezdna posila Interu Miami nepremenila jedenástku a takmer sa počas zápasu aj pobil.

Tým, ktorý spoluvlastní aj David Beckham, prehral druhýkrát za sebou. Na víťaznú koľaj ho nedokázal dostať ani argentínsky kanonier, ktorý prišiel z Juventusu Turín. V prvom polčase trafil iba tyčku a v 77. minúte nepremenil penaltu, kedy loptu vyslal úplne mimo bránu.

Frustrovaný Higuaín sa následne pustil do šarvátky s hráčmi Philadelphie Union, ktorú musel upokojiť až rozhodca. Miami nakoniec prehralo jednoznačným výsledkom 3:0.

Viac o téme: Philadelphia Union Gonazlo Higuaín Inter Miami
  • Zdroj: športky