VIDEO Sagan ani cez Vianoce nezabúda na fanúšikov: Zábavný príhovor Tourminátora pri stromčeku

Peter Sagan sa počas Vianoc prihovoril fanúšikom
Peter Sagan sa počas Vianoc prihovoril fanúšikom

BRATISLAVA - Aj slovenskí vrcholoví športovci si počas najkrajších sviatkov v roku užívajú chvíle pohody a voľna v kruhu svojich blízkych. Výnimkou nie je ani trojnásobný cyklistický majster sveta Peter Sagan, ktorý sa štýlom sebe vlastným prihovoril fanúšikom od vianočného stromčeka.

"OK, čo som chcel povedať," začal rozpačito v angličtine Sagan doprevádzaný hudbou z ikonického vianočného hitu od Wham - The Last Christmas. "OK, idem..." dodal po chvíli a v tímovom tričku Bory pridal aj výraznú gestikuláciu rukami zakončenú jemným prepleskom vlastnej tváre a mädlením si rúk. 

"Čaute všetci, rád by som vám zaprial veselé Vianoce a fantastický šťastný nový rok," zakončil vo videu vysmiaty Sagan a zamával na znak rozlúčky. "Veselé Vianoce všetkým a krásny nový rok," napísal k popisu videa na sociálnej sieti. 

Sagan počas vianočných sviatkov naberá sily do novej sezóny, v ktorej by sa rád zúčastnil aj preloženej olympiády z minulého roka. Trojnásobný majster sveta už vlani potvrdil, že v Tokiu sa plánuje zúčastniť na cestných pretekoch s hromadným štartom, v Riu 2016 dal prednosť cross country.


Tagy: Peter Sagan Vianoce

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - Peter Sagan, koláž Športky; Video: Instagram - Peter Sagan

DISKUSIA