VIDEO Dominik Greif predviedol neuveriteľný trik: Joga bonito v podaní brankára Slovana!

Dominik Greif a jeho odvážna parádičkaDominik Greif a jeho odvážna parádička Zdroj: Facebook Šport v RTVS

RUŽOMBEROK - Futbalisti majstrovského Slovana Bratislava vstúpili do jarnej časti Fortuna ligy remízou v sobotnom dueli 19. kola na ihrisku MFK Ružomberok 0:0.

V mrazivom počasí, keď teplota sa držala na mínus šesť stupňov Celzia, mužstvá do prestávky ponúkli len medzišestnástkový futbal bez jedinej strely na bránku.

Zaujal však moment, ktorý sa vidí naozaj iba zriedka. V 39. minúte sa po malej domov od Lukáša Pauscheka dostal do problémov brankár hostí Dominik Greif, keď ho napádal Martin Regáli. Situáciu ale vyriešil s obrovskou dávkou drzosti a šťastia.

Viac o téme: MFK Ružomberok ŠK Slovan Bratislava Dominik Greif
  • Zdroj: TASR, športky