VIDEO Hororová nehoda Tigera Woodsa! Zo zdemolovaného auto ho museli vyslobodiť hasiči

Golfista Tiger Woods
Golfista Tiger Woods

LOS ANGELES - Americký golfista a bývalá svetová jednotka Tiger Woods havaroval v Kalifornii v blízkosti mesta Los Angeles. Podľa doterajších informácií utrpel mnohopočetné zranenia nôh a bol prevezený do nemocnice, kde ho museli operovať. Jeho aktuálny stav zatiaľ nie je známy.

Woods nabúral v Los Angeles o 7:12 h ráno a bol jediným účastníkom nehody. Stala sa blízko štvrti Rolling Hills Estates a Rancho Palos Verdes.

Štyridsaťpäťročný golfista mal podľa úradu šerifa šoférovať vozidlo, ktoré sa niekoľkrát prevrátilo a skončilo mimo cesty. Jeho vozidlo utrpelo veľké poškodenia a samotný Woods musel byť vyslobodený z auta pomocou hydraulického zariadenia. 

 

Vo vyhlásení pre tsn.com Woodsov agent Mark Steinberg uviedol, že utrpel zranenia nôh. „Tiger Woods mal dnes ráno nehodu v Kalifornii, kde utrpel mnohopočetné zranenia nôh,“ uviedol Steinberg. „Momentálne je na chirurgii, kde sa musel podrobiť operácii“ dodal hráčov agent. 

 

Pre Woodsa je to už tretia automobilová nehoda. Najznámejšiu mal skoro ráno v roku 2009, keď jeho SUV prešlo cez požiarny hydrant a narazilo do stromu. Aj vďaka jej vyšetrovaniu sa odhalilo, že svoju manželku podvádzal s viacerými ženami. Woods po nej stratil veľké množstvo sponzorov a podstúpil liečenie na klinike v Mississippi. Golf potom nehral päť mesiacov.

V máji 2017 ho floridská polícia našla spať za volantom auta zaparkovaného nebezpečne na kraji cesty. Zatkli ho a neskôr povedal, že mal neočakávanú reakciu po užití liekov na bolesti chrbta. Woods sa neskôr priznal k bezohľadnej jazde a prihlásil sa na klinike, kde hľadal pomoc, aby sa zbavil závislosti na liekoch. V tom čase trpel aj poruchou spánku.

Príčinu dnešnej havárie vyšetruje polícia. Bližšie informácie o nehode zataiľ nie sú. Správu budeme aktualizovať. 


Tagy: Tiger Woods

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
SITA/AP Photo/Ryan Kang

DISKUSIA