FOTO Bellator si ulovil asi najkrajšiu zápasníčku na svete: Po dvoch rokoch sa vráti do klietky

Diana AvsaragováDiana Avsaragová Zdroj: Instagram/Diana Avsaragová

BRATISLAVA - Bellator čaká v noci z piatka na sobotu ďalší event, v ktorom sa v hlavnom zápase galavečera predstaví Ryan Bader (27-6) proti Lyotovi Machidovi (26-10). V jednom z predzápasov sa vo svojom treťom profizápase kariéry predstaví Ruska Diana Avsaragová.

Avsaragová po dvoch víťazstvách bude v Bellatore debutovať proti Tare Graff, ktorá má na konte z posledných troch zápasov dve prehry. Ruská kráska púta mimoriadne veľa pozornosti médií a fanúšikov hlavne kvôli jej vzhľadu a fotografiám na instagrame. Jej profil sleduje aktuálne viac ako 150-tisíc ľudí a po jej debute v jednej z najslávnejších organizácií sveta je dosť možné, že toto číslo ešte prudko porastie.

Mnohí si totiž uvedomia, že nejde o modelku, ale o skutočnú zápasníčku. "Neviem, prečo ženy v MMA nie sú až také populárne ako muži. Ženy sú omnoho agresívnejšie. Možno to ľudí až tak nezaujíma," konštatovala bojovníčka pre ruský portál Metaratings. Avsaragová v rozhovore taktiež nepoprela aj to, že jej muži na sociálnej sieti pravidelne píšu so žiadosťou o sobáš. 

Ruská zápasníčka sa do klietky vracia po dvoch rokoch, v Bellatore ju budú jej fanúšikovia môcť sledovať dlhšie, keďže má podpísaný kontrakt na šesť zápasov. 

Viac o téme: Bellator Diana Avsaragová
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články