Rysuje sa ďalší megazápas pre Vémolu? Rozhodnúť musia organizácie

Karlos Karlos "Terminátor" Vémola Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlos Vémola po víťazstve nad Milanom Ďatelinkom už vie, s ktorým súperom by si to rád v klietke rozdal najbližšie. Kedže jeho duel s Attilom Véghom je podľa slovenského borca reálny len ak sa zaplnia tribúny, Vémola by neodmietol zápas s ruským top borcom.

Mikhail Ragozin sa s Karlosom Vémolom mal stretnúť už v roku 2019, no zranenie na tréningu "Terminátora" do zápasu nepustilo. Bojovať sa malo na domovskej pôde organizácie Rusa v RCC (Russian Cagefighting Championship). Ragozin už dávnejšie konštatoval, že o duel s Vémolom stále stojí, po posledných dohadoch a vyjadreniach to vyzerá tak, že by k nemu napokon mohlo dôjsť. "O zápase s Mikhailom Ragozinom sa rozpráva už dlho, a teraz je to znova veľká téma. Já som pripravený, no rozhodnutie je na promotéroch. Rozhodne nemám problém prísť do Ruska," napísal Vémola na svojom instagrame. 

 

 

Oktagon MMA a RCC to majú vo svojich rukách. Otázkou je, či sa Vémola predstaví v Rusku, alebo Mikhail Ragozin príde sem. V hre by teoreticky mohla byť aj možnosť zápasu na pôde oboch organizácii postupne. Fanúšikom v Rusku, na Slovensku i v Čechách je dopredu jasné, že ak sa podarí zorganizovať čo i len jeden zápas, bude to parádna šou. V rukách to má aj promotér Oktagonu Ondřej Novotný, ktorý sa po zápase Vémola - Ďatelinka vyjadril, že pre "Terminátora" si organizácia v boji o titul želá skôr overeného zahraničného borca. V tomto kritériu by problém byť teda rozhodne nemal. 

Mikhail Ragozin má skóre 17-4, momentálne ťahá šnúru troch víťazstiev v rade a v Rusku je v hodnotenej poloťažkej váhe na druhom mieste z viac ako tristo bojovníkov. V kariére si poradil aj s bývalými bojovníkmi UFC Mattom Dwyerom či Leonardom Guimaraesom. 

Viac o téme: Karlos Vémola Oktagon MMA Mikhail Ragozin
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články