VIDEO Sexy boxerka provokovala už na vážení: FOTO hrozivého zranenia oka po zápase o titul

Ebanie Bridgesová počas váženiaEbanie Bridgesová počas váženia Zdroj: repro foto Instagram Ebanie Bridges

LONDÝN - Austrálska profesionálna boxerka Ebanie Bridgesová zaujala športový svet. Nielen svojimi výkonmi, ale aj provokáciami.

34-ročnú učiteľku matematiky s prezývkou "Blonďavá bombardérka" čakal náročný zápas s britskou súperkou Shannon Courtenayovou. Súboj bol pikantný ešte pred jeho začiatkom, už počas váženia sa totiž udiali momenty, ktoré vzbudili veľkú pozornosť. 

Ebanie Bridgesová má vo zvyku prísť na kontrolné váženie v spodnom prádle, aby všetkým ukázala svoje prednosti. Na svoj predzápasový rituál dokonca využíva aj pomoc fanúšikov, ktorých sa prostredníctvom sociálnych sietí pýta, akú farbu prádla má zvoliť. Nie všetkým sa to ale páči.

Vyzývavý dekolt a sporo odetá sokyňa sa nestrela s pochopením najmä u súperky, ktorá ju kritizovala pre nedostatok rešpektu a dokonca hovorila o zneuctení boxu. Bridgesová svoj nevšedný športový imidž zasa považuje za nástroj, ktorým pritiahne k ženskému boxu oveľa viac fanúšikov.

A ako dopadla titulová bitka organizácie WBA v bantamovej váhe? Sexy hviezda sa musela skloniť pred Courtenayovou, ktorá sa stala prvý raz v kariére majsterkou sveta. Bridgesová si pripísala prvú prehru v profi ringu a navyše utrpela aj nepríjemné zranenie oka. Po dueli sa však obe rivalky spolu odfotili.

Zostrih zápasu:

Viac o téme: Ebanie Bridgesová Shannon Courtenayová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram Ebanie Bridgesová, Twitter Matchroom Boxing; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články