VIDEO Zápas v Granade narušila miestna celebrita: Už je známy podnikateľov dôvod!

Nahý exhibicionista na trávniku počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Granada CF - Manchester UnitedNahý exhibicionista na trávniku počas prvého zápasu štvrťfinále Európskej ligy Granada CF - Manchester United Zdroj: TASR/AP/Fermin Rodriguez

GRANADA - Štvrtkový štvrťfinálový zápas futbalovej Európskej ligy medzi Granadou a Manchestrom United (0:2) narušil nedisciplinovaný fanúšik. V šiestej minúte duelu vbehol na ihrisko nahý muž, ktorého usporiadatelia rýchlo spacifikovali.

Ihneď po tomto incidente odviedla narušiteľa polícia, v televízii však tieto zábery neukázali. Kamera v tom čase snímala útočníka Manchestru Marcusa Rashforda. V krajine platia prísne opatrenia proti pandémii koronavírusu a zápasy sa hrajú bez divákov. Ako sa fanúšik dostal na zápas, španielske médiá neinformovali. Údajne sa však mal až 14 hodín skrývať pod plachtou na tribúne.

Pravidelné opletačky s políciou

Podľa denníka Marca však tento muž nenarušil futbalový zápas po prvý raz. Podobným spôsobom upozorňoval aj v minulosti na potrebu zlepšenia ekologickej situácie. Informovala o tom agentúra DPA. 

Jeho meno je Olmo García (37) a v Granade ide o miestnu celebritu, ktorá sa venuje podnikaniu. Obyvatelia ho mohli viackrát vidieť nahého aj v uliciach. Len za pár posledných mesiacov bol políciou za viaceré protizákonné konania zatknutý až 15-krát.

Viac o téme: Manchester United Granada CF Olmo García
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram guerreroolmo; VIDEO: Streamable
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články