Zápasníčka UFC si privyrába predajom nahých fotografií: Niektoré stoja až 7 tisíc dolárov!

Jessica EyeJessica Eye Zdroj: Instagram/Jessica Eye

BRATISLAVA - Zápasníčka z UFC Jessica Eye nedávno informovala verejnosť, že sa pripojí na svetoznámu sieť OnlyFans, kde chce predávať svoje fotky od najlacnejších póz až po tie "najdrahšie". Za úplne najpikantnejšie si účtuje až 7 tisíc dolárov. Video stojí okolo 2 500 dolárov.

Jessica zápasí v organizácii UFC 3 už od roku 2013. Z posledných štyroch zápasov má na konte až 3 prehry. Vyzerá to tak, že jej príjem zo zápasov a sponzoringu jej nevystačí a rozhodla sa preto ponúknuť svoje fotky pre tých, ktorí sú ochotní zaplatiť od 25 po 7 000 dolárov. "Robím to, čo sa mi chce. Je zábavné sledovať, ako to niektorých ľudí vytočí. Je to moje telo a ja rozhodnem, čo s ním spravím. Je to na vás, či si ich kúpite, alebo nie," konštatovala fighterka UFC. 

Pravdou je, že Eye nie je prvou, jedinou a asi ani poslednou zápasníčkou z tejto organizácie, ktorá sa rozhodla pre založenie si účtu na tejto sieti. Pred ňou tak spravili i Claudia Gadelha a Hannah Goldy. Vyzerá to tak, že sa stále a pravidelne nájde niekoľko jedincov, ktorí sú ochotní za takéto fotky zaplatiť nemalé sumy. 

 

Viac o téme: Jessica Eye UFC
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články