Legendárny zápasník dostal od UFC oficiálne vyhadzov: Ani komentátor, ani zápasník...

Dan Hardy Dan Hardy Zdroj: Instagram/Dan Hardy

BRATISLAVA - Organizácia UFC sa rozišla s bývalým vyzývateľom šampióna welterovej váhy Danom Hardym. Hardy do médií potvrdil, že v utorok večer dostal oficiálny list s oznámením, že jeho spolupráca s UFC sa práve skončila.

Hardy sa mal totiž pohádať s jedným z členov vysielacieho tímu UFC, vyzerá to tak, že práve z tohto dôvodu prišiel o pozíciu komentátora. Angličan následne potvrdil, že okrem spolupráce ako komentátor prenosov, ukončil spoluprácu s UFC aj ako zápasník. V roku 2012 síce absolvoval už 38-ročný veterán svoj posledný zápas v tejto organizácii, aktuálne to ale vyzerá tak, že do oktagonu sa chce vrátiť. Zápasnícku kariéru totiž musel prerušiť kvôli problémom so srdcom, ktoré by ho aktuálne brzdiť v ceste do ďalšieho zápasu nemali. 

Hardy by sa mohol ocitnúť podľa posledných informácií v RIZINe, prípadne ONE Championship. Práve "vyhadzov" totiž môže pre neho znamenať podstatný impulz pre to, aby sa znova postavil v klietke do boja. 

Hardy sa preslávil aj vďaka výraznému účesu. V UFC absolvoval celkom 10 zápasov, z toho si pripísal šesť triumfov a štyri prehry. V celej kariére tento výnimočný striker absolvoval 35 profi zápasov, z ktorých dokázal vyhrať 25-krát a 13-krát pred limitom na KO/TKO.

Viac o téme: UFC Dan Hardy
  • Autor: © Zoznam

Súvisiace články