Boss Slovana otvorene prehovoril o finančnej kondícii: Reagoval aj na situáciu s Greifom!

Vladimír Weiss (vľavo) a generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml.Vladimír Weiss (vľavo) a generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

BRATISLAVA - Skúsený futbalový tréner Vladimír Weiss sa dohodol s ŠK Slovan Bratislava na päťročnej spolupráci, počas ktorej chce klub nastaviť inak, než bol doteraz. Na tlačovej konferencii generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml. zároveň priznal, že klub nie je v ideálnej finančnej kondícii, spôsobili to problémy s pandémiou koronavírusu.

Môže to ovplyvniť aj nákup hráčov na novú sezónu. "Ja to priznávam, máme veľké problémy, ktoré sú spôsobené tým, že nemôžu chodiť diváci. Musíme sa na to pripraviť. Uvidíme, aká bude situácia v letnom prestupovom období. Náš cieľ je však hrať jednu z troch európskych súťaží."

Generálny riaditeľ klubu tiež reagoval na Dominika Greifa, ktorý podľa neho po zimnom sústredení v Turecku neodvádza pre klub to, čo by mal. Dvadsaťštyriročný brankár chcel prestúpiť do Španielska, ale Slovan ho nepustil, pretože ponuka Realu Mallorca sa klubu zdala nedostatočná. "Nás a mňa za klub mrzí, ako sa Domino správal v uplynulom období. Vieme, čo tomu predchádzalo. My máme na to jeden pohľad, on má možno iný. Je to otázka na trénera, ako si s ním upraví vzťahy."

 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Vladimír Weiss Dominik Greif ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml.
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: TASR - Jakub Popelka
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články