VIDEO Najväčší smoliari finále: Kevin De Bruyne a Thiago Silva opúšťali zápas v slzách!

Kevin De Bruyne po zranení odstúpil z finále Ligy majstrovKevin De Bruyne po zranení odstúpil z finále Ligy majstrov Zdroj: SITA/Carl Recine/Pool via AP

PORTO - Manchester City prehral finále Ligy majstrov s Chelsea Londýn po výsledku 0:1. Škvrnou zápasu bolo zranenie hviezdy Kevina De Bruyneho.

Po zrážke s Antoniom Rüdigerom mal na tvári výrazný monokel. Belgický reprezentant bol z celej situácie totálne sklamaný, frustrovaný a ihrisko opúšťal v slzách. Nahradil ho Jesus, ale ani toto vynútené striedanie vyrovnanie neprinieslo.

Ešte v 39. minúte prišla Chelsea o skúseného stopéra Thiaga Silvu, ktorý si zranil slabiny a musel ho vymeniť Andreas Christensen. Aj on schádzal z trávnika s lesklými očami. V ďalšom priebehu polčasu to ale tím nepoznačilo a v 43. minúte dokonca gólovo udrel a vedenie udržal až do konca zápasu.

Viac o téme: Chelsea Manchester City Thiago Silva Kevin De Bruyne
  • Zdroj: športky