Floyd súpera nechcel knokautovať, potvrdzuje to VIDEO: Reakcie známych osobností sú rozpačité

Exhibičný zápas medzi Floydom Mayweatherom a Loganom Paulom nemal víťazaExhibičný zápas medzi Floydom Mayweatherom a Loganom Paulom nemal víťaza Zdroj: SITA/AP/Lynne Sladky

BRATISLAVA - Za nami je ďalší dôležitý moment v kariére youtubera Logana Paula, ktorý si odbil kompletných osem kôl s Floydom Mayweatherom v exhibičnom zápase. Športová verejnosť si v ostro sledovanom zápase všimla i jeden moment, ktorý by mal potvrdiť fakt, že Mayweather Logana Paula vypnúť doslova nechcel.

Youtuber si od väčšiny svojich priaznivcov a od mnohých športových osobností vyslúžil rešpekt. Mimo rešpektu si zarobil minimálne štvrť milióna dolárov, čakať tiež bude aj presné vyčíslenie počtu PPV vzhliadnutí, z ktorých by mal mať desať percent. Francis Ngannou ako aktuálny šampión UFC v ťažkej váhe to vidí tak, že Logan Paul zarobí cez 20 miliónov. V príspevku na twitteri sa následne básnicky pýtal, v čom robia iní zápasníci teda chybu, že nedokážu takto slušne zarobiť.

To, že Floyd Mayweather svojho súpera chcel vidieť na nohách aj po dokončení kompletných ôsmich kôl, potvrdzuje aj video od Foot_Basket na twitteri. 

K tomuto zápasu sa vyjadrilo negatívne množstvo známych osobností, medzi ktorými nechýbala dvojnásobná olympijská víťazka víťazka v boxe Claressa Shields a štipľavých poznámok sa na svojom twitteri nezdržali ani známy hráč NFL Robert Griffin III, či Lebron James. Podľa Griffina Logan bojoval ako dieťa, Shields vysmiala boxerský štýl Logana Paula a skritizovala Mayweathera za to, že nerozdával tvrdé údery. Naopak, bývalý šampión UFC Daniel Cormier konštatoval, že si Logan zaslúži rešpekt za to, že vydržal odboxovať osem kôl s jedným z najväčších boxerov histórie. 

Viac o téme: Floyd Mayweather Logan Paul
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články