Krásna zápasníčka berie boj holými päsťami ako výhodu: V sexi marketingu pokračuje ďalej

Paige VanZantováPaige VanZantová Zdroj: SITA/AP/Darryl Dyck/The Canadian Press

BRATISLAVA - Bývalá zápasníčka UFC Paige VanZant (MMA 8-5, UFC 5-4) aktuálne pôsobí v organizácii BKFC, v ktorej sa bojuje v boxe holými päsťami. Vďaka nadštandardnému zárobku sa z tejto šance aj vcelku teší. Aktuálny kontrakt krásnej Oregončanke prináša do rozpisu zápasov ešte ďalšie tri fighty, no svoj návrat do MMA nevylučuje.

"Uvidíme čo bude. Určite mi to chýba. Mala som šťastie, že som si v mladom veku vybudovala meno a stále mám dosť času, aby som sa rozhodla čo ďalej," konštatovala VanZant pre MMA Junkie. VanZant sa snaží z boja holými päsťami získať čo najviac skúseností, ktoré by mohla aplikovať v kariére v budúcnosti. "Byť lepším strikerom vám rozhodne pomôže bezohľadu na to, čomu sa budete konkrétne venovať," dokončila zápasníčka. Či sa neskôr vráti do UFC je nateraz otázkou, keďže pri debute v organizácii BKFC dostala zaplatených rovných 400 000 dolárov, o čom sa môže "obyčajnému" zápasníkovi v UFC iba snívať. 

VanZant si nedávno dohodla súboj holými päsťami s Rachael Ostovich v zápase zvanom "hot girl fight", v ktorom sa do ringu čoskoro postavia dve krásky. Tie si pozornosť pýtajú aj svojimi príspevkami na sociálnych sieťach. Čím viac pozornosti, tým viac zárobku z Pay-per-view, takže sa nik nečuduje, že sem tam 27-ročná kráska nejakú tu fotku pre fanúšikov pridá aj so sexi podtónom.

Viac o téme: UFC Paige VanZant BKFC
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články