Rázne NIE: VIDEO Cristiano Ronaldo dal slávnej značke košom v priamom prenose!

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP/Darko Bandic

BUDAPEŠŤ - Zaujímavý moment zachytili kamery počas predzápasovej tlačovky Portugalska pred úvodným súbojom s domácim Maďarskom. Portugalský klenot Cristiano Ronaldo potvrdil, že zdravý životný štýl je uňho stále na prvom mieste a nerobí žiadne výnimky.

Pred Ronalda organizátori uložili flašky slávnej značky Coca-Cola, ktoré by si mnohí možno ani nevšimli, ale pozornosti portugalskej superstar neunikli. Hviezda obhajcov titulu odložila fľašky slávnej značky bokom a namiesto toho Ronaldo zboku vytiahol fľašu s čistou vodou a pripojil veľavravný odkaz: "Pite vodu." 

Ronaldo už v minulosti viackrát odmietol stať sa tvárou slávnej značky obľúbeného nápoja ako aj konkurenčnej Pepsi, ktoré sa ho pokúšali zlanáriť do svojich kampaní za desiatky miliónov eur. Teraz dal slávnej značke košom v priamom prenose. 

Ronaldo sa v utorok stal prvým futbalistom, ktorý nastúpil na piatich majstrovstvách Európy. Obhajcov titulu viedol ako kapitán v otváracom stretnutí F-skupiny v Budapešti proti domácemu Maďarsku.

Tridsaťšesťročný hráč Juventusu Turín si pripísal 176. štart v národnom drese. Prvýkrát sa na majstrovstvách Európy predstavil 12. júna 2004 v otváracom stretnutí ME 2004, ktoré Portugalsko hostilo. Prišiel na trávnik cez polčas a v nadstavenom čase znížil na konečných 1:2 v zápase proti Grécku. Na kontinentálnom šampionáte nastúpil zatiaľ na 22 zápasov a s vysokou pravdepodobnosťou pridá ďalšie. Správu priniesla agentúra DPA.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Portugalsko Coca Cola
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: TASR, Športky