Blízky priateľ Conora kritizoval UFC za necitlivosť: Bolo to šialené, nechápem to!

Conor McGregorConor McGregor Zdroj: SITA/AP/John Locher

BRATISLAVA - Blízky priateľ Conora McGregora Artem Lobov sa vyjadril k trilogickému zápasu, kritikou nešetril hlavne na adresu Joea Rogana, ktorý sa neštítil ku Conorovi prísť spraviť rozhovor, aj keď mal zlomenú nohu.

"Ak mám byť úprimný, nerád sa pozerám na také veci, všeobecne nerád sledujem boje mojich kamarátov. Keď sa to stalo Chrisovi Weidmanovi a niektorým kickboxerom, bolo to hrozné. Je to o to viac nepríjemné, ak sa to stane vášmu blízkemu kamarátovi," konštatoval pre MMA Fighting Lobov, ktorý sa s Conorom zoznámil v The Ultimate Fighter 22 v roku 2015. 

Okrem zranenia, ktoré utrpel McGregor, sa najviac riešili slová, ktoré po ukončení zápasu Ír vyslovil na adresu svojho súpera Poiriera. Kritizovaný je v tomto smere aj známy komentátor a moderátor UFC Joe Rogan, ktorý si po zápase okamžite sadol k zranenému McGregorovi a dal mu mikrofón pred ústa. "Bola to šialená situácia. Pozrite sa, ako skončil po takom zranení Chris Weidman či Anderson Silva. V tomto stave by sa rozhovory nemali konať. Som prekvapený z toho, že sa to takto udialo," pokračoval v rozhovore ruský zápasník, ktorý sa neskôr vyjadril, že verí v to, že sa Conor ešte vráti do oktagonu. "Dokázal sa vrátiť zo zranenia ACL (väzy v kolene), dokázal to dvakrát a lepšie ako ktokoľvek predtým. Nepochybujem, že sa mu to podarí znova."

Viac o téme: Conor McGregor UFC Artem Lobov Joe Rogan
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články